Customer experience specijalist (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Za naš tim u Upravljanju korisničkim iskustvom tražimo pojačanje na poziciji Customer experience specijalista.

Razumiješ procese, alate i metode prikupljanja povratnih informacija od klijenata? Imaš iskustva u postavljanju i provođenju istraživanja? Znaš o čemu govorimo kad kažemo da ćeš se baviti Service Design-om, koristiti Useberry, Figmu i Pisano? Ako su odgovori na ova pitanja da, javi nam se jer moguće je da je ovo pozicija za tebe.

Na ovoj poziciji ćeš:

  • aktivno podizati svijest o važnosti pružanja visoke razine kvalitete usluge za interne i eksterne klijente Banke, u skladu s CX strategijom
  • pripremati i provoditi interna i eksterna istraživanja korisničkog iskustva
  • testirati prototipe na ciljnoj skupini klijenata, analizirati i prezentirati rezultate testiranja i istraživanja te poticati unaprjeđenje poslovanja s fokusom na potrebe klijenta
  • davati preporuke za unaprjeđenje kvalitete usluge i korisničkog iskustva
  • sudjelovati u dizajniranju i unaprjeđenju procesa, proizvoda, usluga i kanala iz perspektive klijenata

Od tebe očekujemo:

  • razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • snažne analitičke vještine koje uključuju sposobnost prikupljanja, analize i interpretacije kompleksnih baza podataka
  • proaktivan pristup i usmjerenost na rezultat
  • VSS/magistar struke (min. 300 ECTS bodova) ekonomskih ili društvenih znanosti
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno znanje engleskog jezika

Što možeš očekivati od nas?

  • mogućnost hibridnog načina rada (službeni mobitel i laptop)
  • kontinuirani razvoj i stjecanje novih znanja i vještina
  • dodatne financijske benefite (božićnica, uskrsnica, regres, dar za djecu, referral bonus, naknada za prehranu, uplata u mirovinski fond…)
  • wellbeing program (radionice, predavanja, psihološko savjetovanje), plaćeni godišnji sistematski pregled, dodatno zdravstveno osiguranje, subvenciju za Multisport
  • slobodne dane za važne životne događaje (vjenčanje, selidba...), dodatni očinski dopust, razdoblje prilagodbe za nove majke radom na pola radnog vremena
  • organizirane volonterske aktivnosti i humanitarne akcije te slobodne dane za darivanje krvi i volontiranje
  • povoljnije bankarske usluge i povoljnije uvjete kreditiranja, uvjete leasinga i osiguranja

Ako se prepoznaješ u ovom opisu posla i spreman/na si na novi izazov, pozivamo te da nam pošalješ svoju prijavu putem linka.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije