Manager poslovnog odnosa (m/ž)

Rijeka, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Tražimo pojačanje za naš SME tim u Rijeci, na poziciji Managera poslovnog odnosa (m/ž) za poslovanje s micro i malim poslovnim subjektima.

Komunikativna si i prodajno orijentirana osoba, usmjeren/a ka ostvarenju ciljeva i voliš rad u dinamičnom okruženju? Spreman/a si na učenje i usvajanje novih znanja, a zadovoljstvo klijenata ti je ključno? Ako su odgovori da, moguće da je ova pozicija baš za tebe!

Tražimo osobe koje znaju postavljati prioritete, vole timski rad, samostalne su i spremne preuzeti odgovornost za rezultate i kvalitetu svog portfelja, te imaju iskustva u akviziciji novih klijenata.

Na ovoj poziciji sudjelovat ćeš u:

• praćenju i unaprjeđenju poslovnog odnosa s osobnim portfeljem klijenata

• aktivnoj akviziciji novih klijenata i povećanju vlastite baze klijenata

• prodaji rizičnih i nerizičnih proizvoda banke i grupe putem svih distribucijskih kanala

• upravljanju osobnim portfeljem klijenata (priprema i izrada kreditnih prijedloga, ugovaranje plasmana i ciljanih skupina proizvoda)

• koordinaciji poslovnih aktivnosti s nadležnim rukovoditeljima i drugim timovima/sektorima

Od tebe očekujemo:

• VŠS ili prvostupnik (180 ECTS bodova), poželjno ekonomskog smjera

• najmanje 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

• vozačku dozvolu B kategorije

• aktivno znanje engleskog jezika

• napredno poznavanje i korištenje Microsoft Office alata (Word, Excel, Power Point, Teams)

• integritet, pouzdanost i odgovornost

• razvijene organizacijske i komunikacijske vještine

• proaktivnost te usmjerenost na rezultate i učenje

Što možeš očekivati od nas?

• podržavajuću i prijateljsku radnu okolinu koja potiče dijeljenje znanja

• dodatne financijske benefite (nagrađivanje po učinku, božićnica, uskrsnica, regres, dar za djecu, naknada za prehranu…)

• mogućnost daljnjeg profesionalnog i osobnog razvoja u internacionalnoj kompaniji

• digitaliziran i strukturiran onboarding program: buddy za uvođenje u posao, edukacije i razvojni plan

wellbeing program (radionice, predavanja, psihološko savjetovanje), plaćeni godišnji sistematski pregled, dodatno zdravstveno osiguranje, subvenciju za Multisport

• radno okruženje u kojem poštujemo osobnost i različitost te potičemo izvrsnost i osobnu odgovornost

Ako se prepoznaješ u ovom opisu posla i spreman/na si na novi izazov, pozivamo te da nam pošalješ svoju prijavu do 15.5.2024.