Product Manager (m/ž)

Zagreb, Hrvatska (Hybrid)

Oglas više nije dostupan

 Naš Cash Management tim traži pojačanje!

Kreativnost ti je jaka strana? Voliš razvijati, predlagati i kontinuirano unaprjeđivati stvari? Odlično poznaješ biznis, regulativu te imaš sklonost prema informacijskim tehnologijama? Ako već u prvim pitanjima pronalaziš sebe, moguće je da nam baš TI trebaš 😊.

Na ovoj poziciji ćeš:

  • biti odgovoran/na za analizu tržišta, konkurencije te potreba srednjih i velikih poduzeća
  • prikupljati i selektirati ideje za razvoj novih i unaprjeđenje postojećih nerizičnih Cash Management proizvoda
  • kontinuirano pratiti zakonske regulative i grupne direktive u cilju pravovremene prilagodbe internih procedura i ugovorne dokumentacije za korporativne klijente
  • davati inicijative za razvoj novih proizvoda ili izmjene postojećih, pozicionirati proizvode, definirati kanale distribucije te planirati profitabilnost proizvoda
  • razraditi korisničku ideju/inicijativu te koordinirati s ostalim dijelovima Banke s ciljem optimalnog i zakonski usklađenog razvoja proizvoda i definiranja funkcionalnih procesa
  • pripremati godišnji plan prihoda i rashoda
  • pripremati brošure, izvješća i edukacije vezane uz produkte, kao i obavijesti klijentima u suradnji s drugim organizacijskim jedinicama
  • pratiti kvalitetu i profitabilnost eksternaliziranih usluga u nadležnosti
  • pratiti zadovoljstvo klijenata, inicirati istraživanja, analizirati rezultate i pripremati prijedloge za unaprjeđenja
  • sudjelovati u projektima
  • biti odgovoran/na za nadzor nad korisničkim testiranjem za vlastite inicijative/zahtjeve

Od tebe očekujemo:

  • VSS, ekonomskog ili informatičkog usmjerenja
  • poželjno iskustvo u transakcijskom poslovanju
  • odlično poznavanje zakonskih propisa
  • odlične komunikacijske vještine
  • aktivno korištenje engleskog jezika
  • efikasno rješavanje problema
  • upravljanje inovacijama

Što možeš očekivati od nas?

  • rad u agilnom timu
  • priliku za izraziti svoju kreativnost i proaktivnost
  • suradnju sa vrsnim stručnjacima različitih poslovnih područja
  • rad na zanimljivim lokalnim i internacionalnim projektima
  • fleksibilno radno vrijeme i hibridni način rada
  • digitaliziran i strukturiran onboarding program: buddy za uvođenje u posao, edukacije i razvojni plan
  • dodatne financijske benefite (božićnica, uskrsnica, regres, dar za djecu, referral bonus, naknada za prehranu, uplata u mirovinski fond…)
  • wellbeing program (radionice, predavanja, psihološko savjetovanje), plaćeni godišnji sistematski pregled, dodatno zdravstveno osiguranje, subvenciju za Multisport
  • radno okruženje u kojem poštujemo osobnost i različitost te potičemo izvrsnost i osobnu odgovornost

Ako se prepoznaješ u ovom opisu posla i spreman/na si na novi izazov, pozivamo te da nam pošalješ svoju prijavu do 12.5.2024.